team member
Paweł Lesiak
- Managing Director

Twórca odnoszących sukcesy biznesów

W branży od 2010 roku. Pierwsze doświadczenia zbierał w agencji kreatywnej OS3. Na kolejne lata związał się z marketingiem baz danych. Współtworzył obecny profil i ofertę firmy LeadR. Najpierw jako Traffic, później Media Planner a na koniec jako Head of Email Marketing. Aktualnie jako Managing Director koordynuje prace kilkunastoosobowego zespołu handlowców, plannerów i analityków danych osobowych, by zapewnić klientom optymalne warunki kampanii i maksymalny zwrot z inwestycji w email marketing. Jako miłośnik dobrego designu aktywnie wspiera działy kreatywne w wizualnych aspektach kampanii. Dumny tata. Ceni nowatorskie rozwiązania. Miłośnik nowych trendów w modzie i reklamie.

Paweł Lesiak
- Managing Director
kontakt z nami
team member
Grzegorz Grata
- Prezes

Seryjny przedsiębiorca. Stworzył marki, które osiągneli sukces na poslkim rynku i zagranicą.

Zawodowo swoją przygodę rozpoczął 15 lat temu w branży offline, tworząc kilka marek własnych w sektorze upominków, gadżetów reklamowych, szkła i ceramiki. Marki takie jak Ceramika Tułowice, Promo Ceramics czy BGtech niejednokrotnie zostały nagrodzone i wyróżnione. Po drodze tworzenia i rozwijania marek własnych wraz ze współpracownikami działając w branży nieruchomości i marketingu coraz szerzej rozwijał projekty z zakresu nowych technologii. Misja jaką się kieruje to wspieranie rozwoju i innowacji w biznesie. Rozwijając pomysły i pokazując drogę młodym przedsiębiorcą połączył zespół, z którego narodziła się idea stworzenia We Love eCommerce. Hobbystycznie fan adrenaliny i szybkiej jazdy, co przejawia w pasji do niebanalnych aut.

Grzegorz Grata
- Prezes
kontakt z nami
team member
Sebastian Niekraszewicz
- Business Development Director

Z branżą digital związany od 10 lat.

Doświadczenie zbierał po stronie wydawniczej, w sieci i agencji reklamowej, współpracując z Klientami bezpośrednimi, domami mediowymi i agencjami. Trafił do nas prosto z renomowanej agencji performance marketingowej, gdzie m.in kierował zespołem Client Service odpowiedzialnym za kluczowych Klientów. W biznesie zawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta. Prywatnie złota rączka, wszystko w domu chciałby zrobić sam jeśli tylko czas i zasobność narzędzi mu na to pozwalają. Od roku szczęśliwy opiekun Mopsa Benka, który uwielbia przejażdżki jego Fiatem 126p. Weteran Fify i sportów - nie sposób zliczyć dyscyplin, których próbował. Miłośnik jazdy na motocyklach, dobrego filmu, serialu oraz orzeszków.

Sebastian Niekraszewicz
- Business Development Director
kontakt z nami
team member
Ernest Dalewski
- Business Development Manager

Obsługiwał największych graczy na rynku eCommerce, którzy zawsze chętnie wracali po więcej.

Ernest - Business Development Manager, który od ponad 6 lat realizuje najśmielsze kampanie marketingowe online. Nie jeden ważniak zaufał mu i oddał w jego ręce eCommerce aby poszerzyć horyzonty swojego biznesu. Obsługiwał największych graczy na rynku eCommerce, którzy zawsze chętnie wracali po więcej … Social media, Programatik, Displey i wiele innych to jego świat. Prywatnie jest dumnym ojcem Amstaffa o imieniu Blue, zaangażowany całym serduchem w szkolenia i rozwój swojego pupila. Trening to jego drugie imię i nie tylko ten z Blue :P Na co dzień trenuje siłę ducha i bicka. Luke, Yoda czy Princess Leia … nie ma większego fana Star Wars w tej części galaktyki.

Ernest Dalewski
- Business Development Manager
kontakt z nami