img

Analiza trendów rynkowych, strategia i koordynowanie kampanii marketingowych, wsparcie i dystrybucja produktów w sieci, consulting oraz realizacja wejścia na rynki zagraniczne, organizacja kampanii w agregatorach e-commerce.

Własne zasoby bazodanowe i autorskie technologie, szyte na miarę potrzeb i wymagań każdego klienta pozwalają nam zoptymalizować, czas pracy, koszty oraz co najważniejsze być w 100% transparentnym partnerem Twojego biznesu. Tworzymy rozwiązania, które nie tylko sprawnie działają ale także są przyjazne dla użytkownika. Jesteśmy jedną wielką rodziną z We Love Media oraz We Love Data.

kontakt z nami
img

Dzięki własnym zasobom bazodanowym, autorskim technologiom oraz zespołowi specjalistów z zakresu digital, analityków i programistów na bieżąco monitorujemy life cycle Twoich produktów.

Oferujemy raporty sprzedażowe, mediowe czy standardowe dostępy do kont. Każdy raport zawiera dokładne informacje i rekomendacje od specjalistów realizujących działania w poszczególnych kanałach oraz analityków czuwających nad prawidłowym zliczaniem kluczowych danych. Patrzymy inaczej, odmienna perspektywa pozwala nam na stworzenie najbardziej kreatywnych produktów i osiągnięcie najlepszych wyników dla Twojego biznesu przy 100% transparentności.

kontakt z nami
img

Za pomocą testów A/B na bieżąco monitorujemy nasze działania pod względem komunikacji, dopasowania mediów jak i linii kreacji, mailing, display, reklama natywna, video, programmatic. Co więcej, możemy lepiej poznać rynek oraz sam biznes klienta.

Określamy odpowiednie kanały dystrybucji oraz kierujemy Twoje produkty z uwzględnieniem najlepiej konwertujących grup docelowych. To oznacza, że komunikacja trafia do potencjalnie zainteresowanych klientów.

kontakt z nami